google-site-verification=EqkihtEBydHjlw2lHtE03eeo_UzSpFTm4LN7vJ6xo8U

درباره ما

شرکت خدمات فنی گیلاوند با مدیریت  و با هدف انجام فعالیت ها و خدمات تاسیساتی و ساخت و راه اندازی تاسیسات در سال۱۳85 فعالیت خود را آغاز کرد.

اکنون بعد از گذشت حدود 17 سال از فعالیت و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و نیروهای متخصص در امر خدمات تاسیسات ، تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی به عنوان با کیفیت ترین ارائه دهنده این خدمات در سطح استان تهران ، گیلاوندشهرستان های مجاور از دید مشتریان عزیز انتخاب و موجب دلگرمی مدیریت این شرکت گردید.

شرکت خدمات تاسیسات ساختمانی لوله بازکنی 24 ساعته گیلاوند امیدوار است بتواند با توجه به نیروهای متخصص و با تجربه، خدمات ماندگار و ارزنده ای را به هموطنان عزیز ارائه نماید.

این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط استان تهران وگیلاونددماوند در حال فعالیت در زمینه تاسیسات ساختمان به ویژه لوله بازکنی می باشد. این شرکت آمادگی خود را در راستای جلب رضایت مشتریان عزیز، جهت انجام بازدید و مشاوره رایگان خدمات فاضلاب و خدمات تاسیسات ساختمان بصورت تلفنی ، حضوری و حتی اینترنتی اعلام می دارد.

تماس با شما… خدمات از ما…

معرفی اهداف شرکت

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی گیلاوند امیدوار است بتواند خدمات ماندگار و ارزنده ای به هموطنان عزیز ارائه نماید.این شرکت در حال حاضر در تمامی نقاط استان تهران ، دماوند .گیلاوند .پردیس و… در حال فعالیت در زمینه خدمات فنی و تاسیسات ساختمان می باشد.مدیریت شرکت امیدوار است بتواند در زمینه مشاوره اینترنتی ، تلفنی و حضوری و همچنین اجرای خدمات فنی ساختمان رضایت کلیه مشتریان گرامی را برآورده نماید.

ضمناً شرکت آماده عقد قرارداد با ارگانهای دولتی ، شرکت ها ، هتل ها ، رستوران ها و مجتمع های مسکونی می باشد.

خدمات شرکت شامل :

  • تخلیه چاه بصورت مکانیزه و ۱۰۰% تضمینی توسط پمپ های کف کش ارتفاع زن ،آب کش و لجن کش

  • باز کردن انواع لوله های فاضلاب و تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران ، دماوند .گیلاوند .پردیس .بومهن. رودهن.مهرآباد.فیروزکوه  و… بصورت شبانه روزی با پمپ تراکم هوا و فنر لوله بازکنی

  • لایروبی چاه و کف تراشی توسط نیروی انسانی مجرب

  • تشخیص دقیق محل درب چاه با دستگاه و باز و بسته کردن درب چاه و کلیه کارهای بنّایی مرتبط

تماس باما09359040899شبانه روزی