google-site-verification=EqkihtEBydHjlw2lHtE03eeo_UzSpFTm4LN7vJ6xo8U

لوله بازکنی آبسرد تمام وقت۰۹۳۷۴۰۱۰۱۳۱ارزان شبانه روزی

فنرزن لوله بازکن آبسرد

در هر ساعت از شبانه روز و درهر نقطه ازشهرآبسرد که باشید، برای رفع گرفتگی توالت، رفع گرفتگی سینک و یا رفع گرفتگی لوله حمام می توانید با شماره شبانه روزی لوله بازکنی آبسردبه صورت تضمینی و بدون کثیف کاری تماس بگیرید. هرنوع گرفتگی  لوله را با فنر برقی لوله بازکنی آبسرد رفع می کنیم.

همانطور که می‌دانیم مسدود شدن لوله‌های فاضلاب در هر زمانی از شبانه روز ممکن است رخ دهد و چالش‌های زیادی را به وجود بیاورد. به همین علت نیروهای لوله بازکنی آبسرد آماده ارائه خدمات جهت رفع مشکلات احتمالی در لوله فاضلاب می‌باشند.

تماس شبانه روزی: ۰۹۱۹۸۳۰۸۰۳۶

لوله بازکنی آبسرد با فنر و دستگاه های پیشرفته در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان انجام می‌شود

 

ارزانترین لوله بازکنی آبسرد

 

اطمینان ترین لوله بازکنی درآبسرد

لوله بازکنی فوری آبسرد

انواع مختلفی از گرفتگی هستند که با روش های فوق العاده به شما عزیزان ارائه داده میشوند

لوله بازکنی فوری آبسرد به صورت تمام وقت و شبانه روزی انجام می‌شود و در کم تر از ۳۰ دقیقه پس ازتماس شما و اعلام آدرس، لوله بازکن آبسرد در محل شما حاضر شده و درسریع‌ترین زمان ممکن اقدام به بررسی و بازکردن لوله مسدود شده کرده تا مشکل شما به طور کامل حل شود.

جالب است بدانید که پس از اتمام کار توسط سرویسکارلوله بازکنی آبشرد مشکل بوی بد و نامطبوع فاضلاب از بین می‌رود و این بوی بد دیگر به وجود نخواهد آمد.

لوله بازکنی فوری آبسرد در کوتاه‌ترین زمان ممکن با تضمین کیفیت بالا انجام می‌شود. هر بخش از منزل شما مثل آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام و … که با مشکل روبه‌رو شده باشد، فوراً توسط بهترین و مجرب‌ترین سرویسکاران شرکت به همراه دستگاه‌های به‌روز برطرف می‌شود و به طور کامل و تضمینی لوله مسدود شده باز می‌شود و مثل روز اول، به شما مشتریان عزیز تحویل داده خواهد شد.


 لوله بازکنی بافنربرقی آبسرد

یکی از رایج‌ترین روش‌های لوله بازکنی، فنر زنی می باشد زیرا فنر زنی لوله‌های فاضلاب به دلیل چرخش فنر در داخل لوله رسوبات لوله را می تراشد و فنر زنی آسانتر و سریعتر از سایر روش‌ها انجام می شود.

از فنر لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی‌های سخت لوله فاضلاب توالت، آشپزخانه، حمام، پشت بام و کفشور استفاده می شود.
دستگاه لوله بازکنی، دستگاهی شبیه به دریل می باشد. این دستگاه از موتور و فنر سه نظام به وجود آمده که فنر به سر آن وصل شده است.

در واقع فنر لوله بازکنی یک فنر مخصوص لوله بازکنی می باشد که قابلیت انعطاف و حرکت در درون لوله را دارد.
روش کار این دستگاه به این صورت است که ابتدا فنر را به سر سه نظام دریل یا موتور مخصوص متصل کرده و سر دیگر فنر را به درون لوله گرفته شده وارد می کنیم.
پس از آن موتور را روشن کرده تا فنر شروع به چرخش کند. هنگامی که موتور روشن شد و فنر لوله بازکنی آبسرد شروع به چرخیدن کرد، به آرامی فنر را به درون لوله فشار می دهیم.
این کار را تا جایی که فنر به قسمت گرفته شده برسد انجام می دهیم. هنگامی که که نوک فنر به گرفتگی لوله برسد، موجب حرکت خاک و مواد جامد سخت داخل لوله شده و آن‌ها را به سمت چاه هدایت می کند.


دلایل گرفتگی لوله فاظلاب آبسرد

لوله بازکنی آبسرد ۰۹۳۷۴۰۱۰۱۳۱ ارزان شبانه روزی

گیر کردن اجسام و اشیاء در درون لوله یکی از اصلی‌ترین علل گرفتگی لوله فاضلاب است. بعضی از اوقات پیش می‌آید که شئ ای مانند تلفن همراه , اهرم شیر , فرچه توالت , دستمال , قطعه طلا و … به داخل چاه توالت یا حمام و … می‌افتد که اگر این اشیاء و اجسام از داخل سیفون لوله خارج نشوند، موجب گرفتگی و انسداد لوله‌ها خواهند شد.

علاوه بر گیر کردن اشیاء، یکی دیگر از دلایل شایع انسداد لوله فاضلاب، لوله کشی غیر استاندارد و نامناسب است. اگر قطر لوله برای مصرف فاضلاب ساختمان مناسب نباشد و یا از اتصالات غیر اصولی و غیر استاندارد استفاده شود، چاه فاضلاب دچار گرفتگی می‌شود.

ورود چربی‌ها به داخل لوله آشپزخانه موجب رسوب کردن لجن چربی در داخل لوله می‌شود که در نتیجه لوله فاضلاب دچار گرفتگی و انسداد خواهد شد. در این صورت شما می‌توانید بازکنی آبسردما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان مشکلتان را بررسی و رفع کنیم.

 • مو
 • ابزار خیاطی نظیر نخ
 • رسوبات
 • روغن باقیمانده ظروف
 • وجود مشکل در سیفون
 • مشکل در اندازه قطر لوله های فاضلاب
 • وجود شئ داخل لوله
 • پوسیدگی لوله های فاضلاب
 • دستمال کاغذی
 • رایج ترین روش باز کردن لوله درآبسرد
 • فنر برقی
 • استفاده از فنربرقی مقرون به صرفه تر است
 • با فنر می توان انواع گرفتگی ها با هر نوع شدت و سختی را باز کرد.
 • فنر برقی صدمه ای به لوله وارد نمی آورد
 • بدون نیاز به جابجایی
 • باز کردن گرفتگی لوله بدون کثیف کاری
 • انجام خدمات بدون سر و صدا
 • ۱۰۰% تضمینی می باشد

یکی از سؤالاتی که معمولاً در مورد انتخاب لوله‌ بازکنی آبسرداز ما می‌شود این است که یک مرکز معتبر دارای چه ویژگی‌هایی است؟

در درجه اول وقتی برای شما مشکل گرفتگی لوله ایجاد می‌شود. می‌خواهید خیلی زود به نتیجه برسید و مشکل شما رفع شود.

لوله بازکنی آبسردعلائم گرفتگی لوله و فاضلاب

تجهیزان اسنپ لوله و چاه بازکنی و ابزار ان

به طور معمول لوله‌ها قبل از آن که دچار گرفتگی و انسداد شوند، علائمی از خود نشان می‌دهند. در نتیجه باید از این علائم آگاهی کامل داشته باشیم تا در صورت مشاهده آن‌ها، بتوانیم از گرفتگی لوله جلوگیری کنیم.

موارد زیر از مهم‌ترین نشانه‌های گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌باشند :

 • پخش بوی نامطبوع فاضلاب در منزل و ساختمان
 • پخش بوی نامطبوع فاضلاب هنگام ریختن آب به درون سینک ظرفشویی
 • کند بودن فرآیند تخلیه آب در سینک ظرفشویی
 • بیرون زدن آب از زیر سینک یا ماشین لباسشویی در هنگام شستشو
 • زیاد شدن تعداد حشرات موذی ( مانند سوسک) در منزل و ساختمان

بهترین لوله بازکنی آبسرد چه ویژگی هایی دارد؟

ما بهترین خدمات را با بهترین کیفیت ها توسط افراد باتجربه به شما عزیزان رائه می‌دهیم.

ما بهترین نوع خدمات را سعی داریم تا برای انجام و تحقق خواسته  شما عزیزان به کار بگیریم با ما در ارتباط باشید تا شما عزیزان را همراهی کنیم .

 • لوله بازکنی آیسرد باید تخصص لازم را داشته باشد.
 • باید همه پرسنل دارای عدم سوء پیشینه باشند.
 • باید خدمات خود را بدون تعطیلی ارائه کند.
 • همه سرویسکاران باید تجاربی در زمینه لوله بازکنی داشته باشند.
 • اعضای شرکت باید هنگام کار مسائل بهداشتی را رعایت نمایند.
 • یک لوله بازکنی عالی باید کار خود را تضمین کند و در انتها فاکتور ارائه کند.
 • پرسنل باید بهترین راه برای بازکردن لوله را انتخاب نمایند.همه این ویژگی‌ها باعث رضایت مشتری می شوند.لوله بازکنی آبسرد  طول بیش از ۲۰ سال است که در حوزه لوله بازکنی فعالیت می‌کند و توانست رضایت همشهریان را به دست آورد.


علائم گرفتگی لوله و فاضلاب


لوله‌ بازکنی فاظلاب آبسرد

لوله بازکن فاضلاب آبسرد

انواع لوله ها و گرفتگی ها و همچنین فاضلاب هارا میتوانید به ما بسپارید تا خدمات خود را به شما عزیزان ارائه دهیم.

در خصوص برطرف کردن مشکلات لوله ها و فاضلاب ها قبل از انجام هر اقدام حتماباما درتماس باشید ما میتوانیم

مشاوره های حرفه ای و رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم در این زمینه به شما عزیزان بهترین خدمات را ارائه میدهیم .

هر گونه سوال و مشکل خود را در زمینه ی خدمات ما میتوانید با تماس با ما مطرح نمایید

و کلیه ی خدمات چاه و لوله بازکنی آبسرد را از ما بخواهید ما به شما خدماتی شایسته ی اعتماد شما عزیزان ارائه میدهیم


شماره لوله بازکنی آبسرد : ۰۹۱۹۸۳۰۸۰۳۶

از جمله اصلی‌ترین مشکلاتی که شاید در خانواده ماکسی گرفتار آن شده باشد. مسئله گیرکردن اشیاء قیمتی و کاربردی در چاه است. در چنین شرایطی اگر خودتان دست‌به‌کار شوید. احتمالاً به دلیل نداشتن ابزار لازم با مشکل مواجه گردید. در چنین وضعیتی یک تیم لوله‌بازکنی می‌تواند به شما کمک شایانی کرده و در کمترین زمان با ابزار و لوازمی که دارد هم گرفتگی لوله شما را رفع کرده و یا در صورت نیاز اشیاء قیمتی شما را از شبکه فاضلاب خارج کند.


لوله‌بازکنی تهرانپارس 24 ساعته


اعزام نزدیک‌ترین لوله‌ بازکنی آبسرد به محل

نیروی اسنپ لوله با تجهیزات چاه بازکنی ارسال فوری خدماتاگر عبارت لوله‌ بازکنی آبسرد را در اینترنت جستجو کنید. با تعداد زیادی وب‌سایت روبرو می‌شوید که متأسفانه ۹۰ درصد آن‌ها مجوزهای لازم جهت فعالیت در این زمینه را ندارند.

 

باز کردن لوله گرفته شده کفشور با دستگاه حرفه ای اسنپ لولهدر نتیجه بنا به رعایت خط‌مشی و حریم ایمنی خانه‌تان هم که شده به آن‌ها نمی‌توانید اعتماد کنید؛ در این وضعیت بیماری کووید ۱۹ نیز همچنان شرایط سختی را برای ما فراهم آورده است. در نتیجه تیم اعزامی برای رفع مشکلات لوله‌کشی و لوله‌بازکنی باید در این مورد شما را با آزمایش‌های مربوطه و رعایت پروتکل‌های ایمنی مطمئن سازد. پس در هنگام انتخاب لوله‌بازکنی به‌تمامی این موارد دقت فرمایید.

از طرفی به مراکزی که سابقه خوبی در زمینه ارائه خدمات ندارند نیز اعتماد نکنید.


 لوله‌بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی آبسرد


چه دلیلی برای انتخاب لوله بازکنی آبسرد وجود دارد؟

قیمت لوله بازکنی در تهران با اراعه فاکتور به مشتریتخصص شرکت ما لوله بازکنی می باشد. منطقه آبسرد نیز از مناطق تحت پوشش این شرکت است همچنین این شرکت با وجود ۲۰ سال سابقه خدماتی بی نقصی ارائه می کند. که از نحوه خدمات دهی متوجه سابقه درخشان شرکت خواهید شد.


انجام خدمات با بالاترین کیفیت

 • ارائه خدمات ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی حتی تعطیلی های رسمی
 • اعزام سرویسکار باتجربه
 • دارای شعبه های در سراسرآبسرد
 • سرویس دهی در کمترین زمان ممکن
 • پرسنل بدون سوء پیشینه
 • قیمت های منصفانه
 • خدمات دهی با کمترین کثیف کاری

قیمت در لوله بازکنی آبسرد

هزینه ای لوله بازکنی قیمت اسنپ لوله

 

 

احتمال میدم این بخش برای شما یکی از مهمترین دغدغه هاتون باشه. چیزی که حتما همه سایت ها را به خاطرش بازدید کردید که فقط یه لیست کامل از قیمت های لوله بازکنی آبسرد رو ببینید و بدونین که تکلیف چیه. واقعیت اینه که پشت تلفن هیچکس نمیتونه قیمت ثابتی رو بگه. چون اصلا نمیدونیم که برای باز کردن لوله منزل شما چقدر فنر لازمه یا اینکه قراره از چه دستگاهی استفاده بکنیم.
پس امیدوارم که به ما حق بدید که موقع پرسیدن شما نمیتونیم یه قیمت مقطوع رو بگیم. دلیلش هم اینه که نمیدونیم لوله شما قراره با چه دستگاهی باز بشه یا اینکه گرفتگی تو چه عمقی گیر کرده. ولی ممکنه برای شما سوال پیش بیاد که از کجا بفهمیم بعد از بررسی کار قیمت زیادی نمیگید؟

متاسفانه بیشتر همشهریان تجربه خوبی در مورد خدمات گرفتن از بعضی افراد لوله بازکنی آبسرد نداشتند به خاطر همین میترسن که همه لوله بازکنی ها اینطوری باشند و قیمت ها را دولا پهنا حساب کنند. حدس میزنم شما هم وقتی بهتون میگن قیمت بعد از بررسی کار مشخص بشه فکرای غلط میاد سراغتون و حتماً فکر میکنید که قرار بعد از رفع گرفتگی لوله قیمت نجومی بگیم. باید به خدمتتون برسونم که توی اسنپ لوله از این خبرا نیست چون ما اصول کاری خودمان را داریم و رضایت مشتریان صد درصد ما را تشکیل میده.

عوامل موثر در تعیین قیمت

هزینه سرویس دهی به عواملی بستگی دارد همانند نوع گرفتگی آیا لوله آشپزخانه هست یا حمام . میزان گرفتگی که آیا شدید است یا سطحی. طول فنر فولادی و معمولی بودن فنر. وجود رسوبات یا وسیله داخل لوله یا گرفتگی با قیر و سیمان، در تعیین تعرفه دخیل هستند. برای آگاهی از قیمت لوله بازکنی حدودی با شماره مذکور تماس بگیرید.
تخلیه چاه نیز جز خدمات لوله بازکنی آبسرد  میباشد لایروبی و کف تراشی نیز ، بخشی از مهارت ماست.

تماس باما09359040899شبانه روزی