google-site-verification=EqkihtEBydHjlw2lHtE03eeo_UzSpFTm4LN7vJ6xo8U

فنر زنی پردیس

مؤثرترین و بهترین روش برای لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب، استفاده از فنر لوله‌بازکنی است. فنر توانایی رفع هر نوع گرفتگی را دارد.

البته برای هر کاری باید از فنر مناسب آن استفاده کرد. چهار نوع فنر داریم با ده‌ها نوع سرمته‌ای که به سر فنرها متصل می‌شوند و فنرها و سرمته‌ای‌ها نیز هر کدام در اندازه‌های مختلف وجود دارند. فنرها با دستگاه ژنراتور برقی به چرخش درآمده و چندین مدل دستگاه ژنراتور برقی وجود دارد که هر کدام قدرتی متفاوت با دیگری دارند.

با توجه به مطالب فوق واضح است که فنر زنی، کاری کاملاً تخصصی است و باید متخصص لوله‌بازکنی با توجه به نوع گرفتگی و پس از علت‌یابی در باره نوع و اندازه فنر تصمیم‌گیری کند. گاهی نیز باید  سرمته‌ای خاصی را به کار گیرد تا بتواند لوله را بازکند. قدرت دستگاه نیز براساس اندازه لوله، نوع گرفتگی و مواردی از این دست تعیین می‌شود.

دستگاه تراکم هوای برقی، در انواع و با قدرت‌های متفاوت وجود دارد. فقط یک لوله‌بازکن حرفه‌ای و متخصص می‌تواند از آن استفاده کند.

این دستگاه برای رفع گرفتگی در سیستم‌های فاضلاب پر پیچ و خم مانند سیستم‌های فاضلاب قدیمی کاربرد دارد.

دستگاه تراکم هوای برقی مخزنی دارد که با پمپی برقی پر از هوای متراکم می‌شود. فشار هوای داخل مخزن قابل تنظیم است و باید براساس سیستم فاضلاب و نوع گرفتگی تنظیم شود. این تنظیمات و تشخیص فشار هوای مناسب فقط از یک لوله‌بازکن حرفه‌ای و با تجربه ساخته ساخته است.

پیش از استفاده از دستگاه تراکم هوا، لوله‌بازکن تمامی ورودی‌های دیگر سیستم فاضلاب را مسدود می‌کند تا هوا از آن خارج نشود و قدرت هوای متراکم به هدر نرود و هم اینکه پس از رفع گرفتگی، فضولات موجود در سیستم فاضلاب با هوای متراکم از آن خروجی‌ها به بیرون نپاشند و باعث آلودگی محیط نشوند.

لوله دستگاه تراکم هوا را وارد لوله فاضلاب کرده و شیر آن را باز می‌کند تا هوای متراکم فضولات موجود در سیستم فاضلاب را به حرکت درآورده و گرفتگی را برطرف کند.

متاسفانه گرفتگی توالت یکی از اتفاقات ناخوشایندی است که هر فردی حداقل دو بار آنرا در طول زندگی اش تجربه می کند.     گرفتگی توالت، چه ایرانی و چه فرنگی اتفاقی است که با در اثر گیر کردن جسمی در لوله یا چاه بوجود می آید.

علت ها  و دلایل گرفتگی های توالت فرنگی چیست؟

گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

گرفتگی  لوله توالت  با دستمال کاغذی

گرفتگی توالت فرنگی با صابون

گیر کردن نوار بهداشتی در لوله توالت فرنگی

گرفتگی لوله توالت فرنگی با پارچه

گرفتگی لوله توالت فرنگی با اشیائ سفت و سخت

این موارد شایع ترین دلایل گرفتگی توالت فرنگی می باشد ولی به غیر از موارد بالا، موارد دیگری هم وجود که  وجود دارد که موجب گرفتگی لوله توالت می شود.

  • نخ دندان
  • خلال دندان
  • موی زیاد
  • رسوب و جرم
  • چربی
  • سیمان
  • دوغاب
  • کچ
  • قیر
  • چسب

درباره لوله بازکنی پردیس

لوله بازکنی پردیس، یکی از قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین شرکت‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه در سراسر شهرپردیس است که با پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه در سریع‌ترین زمان ممکن است.
استفاده از به‌روزترین دستگاه‌های دنیا، پرسنل حرفه‌ای، تضمین کار و تسریع در زمان انجام کار از ویژگی‌های لوله بازکنی فوری است.
کافیست در هر ساعت از شبانه‌روز با ما تماس بگیرید.

تماس باما09359040899شبانه روزی