google-site-verification=EqkihtEBydHjlw2lHtE03eeo_UzSpFTm4LN7vJ6xo8U

لوله بازکنی شهر پردیس مفتخر است به بیش از دو دهه خدمت به ساکنان پردیس بوده است. 

ما با ارائه خدمات  لوله‌بازکنی .فنرزنی .لوله بازکن، با انواع روش‌های فنر زنی، تراکم هوا و واترجت، تخلیه چاه، پیدا کردن سر چاه، رفع نم و رطوبت، نصب توالت فرنگی، تبدیل توالت فرنگی به ایرانی بدون تخریب و انواع خدمات لوله‌کشی، شامل لوله‌کشی ساختمان، لوله‌کشی موتورخانه، لوله‌کشی پکیج و رادیاتور، لوله‌کشی فاضلاب، همیشه در کنار شما بوده، هستیم و خواهیم بود.

لوله بازکن با فنردرپردیس

در واقع پر کاربرد ترین و متداول ترین روش برای باز کردن لوله ها در بیشتر موارد استفاده از  دستگاه های فنر لوله بازکن است که در جهت رفع گرفتگی لوله ها استفاده می شود، این فنر ها در قطرها و اندازه های مختلف برای انواع لوله ها وجود دارند این تشخیص که از کدام فنر با چه اندازه ای استفاده کند توسط نیروهای مجرب و توانای لوله بازکن تشخیص داده میشود و رفع گرفتگی لوله ها به طور کامل و بدون ایجاد خسارت و دردسر و یا کثیف شدن منزل در کمترین زمان ممکن انجام میشود .

خدمات ارزان قیمت و ۲۴ ساعته‌ی لوله بازکنی پردیس، فقط یک هدف را دنبال می‌کند: رضایت و آرامش شما. 

 

روشهای فنر زنی در پردیس

فنر زنی پردیس

مؤثرترین و بهترین روش برای لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب، استفاده از فنر لوله‌بازکنی است. فنر توانایی رفع هر نوع گرفتگی را دارد.

البته برای هر کاری باید از فنر مناسب آن استفاده کرد. چهار نوع فنر داریم با ده‌ها نوع سرمته‌ای که به سر فنرها متصل می‌شوند و فنرها و سرمته‌ای‌ها نیز هر کدام در اندازه‌های مختلف وجود دارند. فنرها با دستگاه ژنراتور برقی به چرخش درآمده و چندین مدل دستگاه ژنراتور برقی وجود دارد که هر کدام قدرتی متفاوت با دیگری دارند.

با توجه به مطالب فوق واضح است که فنر زنی، کاری کاملاً تخصصی است و باید متخصص لوله‌بازکنی با توجه به نوع گرفتگی و پس از علت‌یابی در باره نوع و اندازه فنر تصمیم‌گیری کند. گاهی نیز باید  سرمته‌ای خاصی را به کار گیرد تا بتواند لوله را بازکند. قدرت دستگاه نیز براساس اندازه لوله، نوع گرفتگی و مواردی از این دست تعیین می‌شود.

دستگاه تراکم هوای برقی، در انواع و با قدرت‌های متفاوت وجود دارد. فقط یک لوله‌بازکن حرفه‌ای و متخصص می‌تواند از آن استفاده کند.

این دستگاه برای رفع گرفتگی در سیستم‌های فاضلاب پر پیچ و خم مانند سیستم‌های فاضلاب قدیمی کاربرد دارد.

دستگاه تراکم هوای برقی مخزنی دارد که با پمپی برقی پر از هوای متراکم می‌شود. فشار هوای داخل مخزن قابل تنظیم است و باید براساس سیستم فاضلاب و نوع گرفتگی تنظیم شود. این تنظیمات و تشخیص فشار هوای مناسب فقط از یک لوله‌بازکن حرفه‌ای و با تجربه ساخته ساخته است.

پیش از استفاده از دستگاه تراکم هوا، لوله‌بازکن تمامی ورودی‌های دیگر سیستم فاضلاب را مسدود می‌کند تا هوا از آن خارج نشود و قدرت هوای متراکم به هدر نرود و هم اینکه پس از رفع گرفتگی، فضولات موجود در سیستم فاضلاب با هوای متراکم از آن خروجی‌ها به بیرون نپاشند و باعث آلودگی محیط نشوند.

لوله دستگاه تراکم هوا را وارد لوله فاضلاب کرده و شیر آن را باز می‌کند تا هوای متراکم فضولات موجود در سیستم فاضلاب را به حرکت درآورده و گرفتگی را برطرف کند.

متاسفانه گرفتگی توالت یکی از اتفاقات ناخوشایندی است که هر فردی حداقل دو بار آنرا در طول زندگی اش تجربه می کند.     گرفتگی توالت، چه ایرانی و چه فرنگی اتفاقی است که با در اثر گیر کردن جسمی در لوله یا چاه بوجود می آید.

علت ها  و دلایل گرفتگی های توالت فرنگی چیست؟

گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

گرفتگی  لوله توالت  با دستمال کاغذی

گرفتگی توالت فرنگی با صابون

گیر کردن نوار بهداشتی در لوله توالت فرنگی

گرفتگی لوله توالت فرنگی با پارچه

گرفتگی لوله توالت فرنگی با اشیائ سفت و سخت

این موارد شایع ترین دلایل گرفتگی توالت فرنگی می باشد ولی به غیر از موارد بالا، موارد دیگری هم وجود که  وجود دارد که موجب گرفتگی لوله توالت می شود.

  • نخ دندان
  • خلال دندان
  • موی زیاد
  • رسوب و جرم
  • چربی
  • سیمان
  • دوغاب
  • کچ
  • قیر
  • چسب

درباره لوله بازکنی پردیس

لوله بازکنی پردیس، یکی از قدیمی‌ترین و با سابقه‌ترین شرکت‌های لوله بازکنی و تخلیه چاه در سراسر شهرپردیس است که با پرسنل حرفه‌ای و آموزش دیده ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه در سریع‌ترین زمان ممکن است.
استفاده از به‌روزترین دستگاه‌های دنیا، پرسنل حرفه‌ای، تضمین کار و تسریع در زمان انجام کار از ویژگی‌های لوله بازکنی فوری است.
کافیست در هر ساعت از شبانه‌روز با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی فوری پردیس

بهترین دستگاه لوله بازکنی، فنر لوله بازکن است.

علت هم این است که از این دستگاه برای رفع هر نوع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می‌شود. برخی از انواع گرفتگی‌های قابل رفع با این دستگاه را به شما معرفی می‌کنیم:

– باز کردن و رفع گرفتگی توالت ایرانی و توالت فرنگی
– از بین بردن گرفتگی کفشور پارکینگ و حیاط
– باز کردن گرفتگی کفشور حمام و سرویس بهداشتی
– رفع گرفتگی سیفون توالت و کفشور

– رفع گرفتگی لوله آشپزخانه، پشت بام و …

خدمات لوله بازکنی فوری به صورت فوری و شبانه روزی در تهران بزرگ به همراه ضمانت کتبی ارائه می‌شود و هزینه پس از بازدید رایگان از محل و بر اساس نوع گرفتگی لوله، ابزار مورد استفاده، طول فنر، مدت زمان رفع گرفتگی، سختی و … تعیین می‌گردد.

حفرچاه درپردیس

            حفرچاه شهرپردیس

به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به حفر چاه جدید داشته باشید که به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

– ممکن است چاه قدیمی کارایی خود را به حدی از دست داده باشد که تخلیه چاه برای آن مفید نباشد.

– در بعضی موارد چاه موجود متناسب با ظرفیت ساختمان نیست و نیاز به حفر یک چاه دیگر داریم.

– ممکن است برای ساختمان تازه ساخته شده نیاز به حفر چاه جدید داشته باشیم.

– اگر چاه موجود در معرض ریزش قرار داشته باشد بعد از تخلیه چاه قدیمی باید چاه جدیدی حفر کرد.

خدمات حفر چاه جذبی، حفر چاه نو با دستگاه، حفر چاه دستی و اتوماتیک توسط متخصصان ما در سراسر تهران و با ضمانت کتبی انجام می‌گردد.

تخلیه چاه پردیس

متخصصین ما با تجربه بالا در زمینه تخلیه چاه پردیس با تخریب حداقلی می‌توانند اقدام به پیدا کردن محل چاه و دهانه آن کنند و تخلیه و لایروبی آن را صورت دهند.

زمانی که چاه فاضلاب پُر می‌شود نیاز به تخلیه دارد که این کار با استفاده از تانکر تخلیه چاه، پمپ لجن کش، مکنده یا ساکشن صورت می‌گیرد.

همچنین هر زمان سنگ، خاک، مواد جامد و … باعث گرفتگی چاه فاضلاب شوند، خدمات لایروبی چاه صورت می‌گیرد.

خدمات تخلیه چاه به صورت شبانه روزی و فوری در سراسر تهران به همراه ضمانت کتبی صورت می‌گیرد.

تماس باما09359040899شبانه روزی